Monolitinių plokščių montavimas

Monolitinių plokščių montavimas

Retai galima rasti namą, kuriam nereikalinga perdanga. Monolitodarbai.lt specialistai yra būtent tie, kurie ne tik patars, pakonsultuos, tačiau ir kokybiškai sumontuos monolitines perdengimo plokštes. Komandos patirtis ir kruopštumas leidžia pasiekti pačių geriausių rezultatų.

Monolitinės perdengimo plokštės – kas tai?

Kiekviename name yra konstrukcijų, kurios išskiria patalpas į horizontalias erdves. Dažniausiai tai yra perdanga tarp rūsio ir pirmo aukšto, tarpaukštinės (pavyzdžiui, tarp pirmo ir antro aukšto) perdangos bei pastogė. Perdangoms įprasta naudoti gelžbetonines paruoštas plokštes arba monolitines liejamas perdengimo plokštes. Pastarosios yra nepamainomos siekiantiems tvirtumo ir stabilumo.

Monolitinės perdangos montavimas nėra itin sudėtingas, tačiau reikalauja patirties ir tikslumo. Pirmiausia surenkami specialūs klojiniai, surišama armatūra ir tuomet užpilamas betonas. Supylus betoną, šis paliekamas stingti iki reikiamo stiprumo. Taip sukuriama vientisa, tvirta perdengimo plokštė. Būtent vientisumas ir sukuria plokštės tvirtumą, kuriuo negali pasigirti surenkamos perdengimo plokštės. Monolitinės perdengimo plokštės užtikrina erdvinį standumą, tad pastato forma išlieka nepakitusi nepriklausomai nuo veikiamų aplinkinių apkrovų.

Kalbant apie monolitinių perdengimo plokščių privalumus, būtina išskirti ir faktą, jog šios išlietos plokštės dažnai yra vienintelis ir optimaliausias variantas sudėtingos architektūros pastatuose, kuomet erdvių plotai ir sienos nėra simetriškos ir įprastos perdengimo plokštės nepadengia visos reikiamos erdvės.

Monolitinės perdengimo plokštės privalumai

  • Ypatingai tvirta ir stabili pertvara,
  • Užtikrina erdvinį standumą,
  • Tinka nestandartinio išplanavimo pastatams.
 

Monolitinės perdangos plokštės trūkumai

  • Didelė apkrova,
  • Kokybiškai gali atlikti tik patyrę meistrai.
 

Monolitodarbai.lt komanda nekartą įrodė esanti preciziškai dirbanti ir galinti užtikrinti kokybišką monolito perdengimo plokščių montavimą. Būtent to jums ir reikia. Dirbame Vilniuje ir Vilniaus rajone. Susisiekite ir pateiksime jums geriausią pasiūlymą!